PopisNástup ihned. Životopis společně s dokladem o nejvyšším dosazeném vzdělání zasílejte na e-mail palenik@tonermarket.cz
PD: Po-Pá 8:00-16:30 hod. Pracoviště: Plumlovská 69, Prostějov
Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B, schopnost orientace v technické dokumentaci (v angličtině), znalost IT problematiky, praxe v oboru podmínkou, komunikativní schopnosti, slušné vystupování, morální bezúhonnost
Náplň práce: servis kopírek, tiskáren, počítačů, notebooků, vyhledávání nových obchodních příležitostí
Nabízíme: dobré platové ohodnocení, odměny, automobil, notebook, přístup k novým technologiím v oboru, pravidelná školení a zvyšování kvalifikace, práci v dobrém kolektivu, v perspektivní firmě v regionu (významný prodejce kopírek v Prostějově)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěTONERMARKET s.r.o...., Plumlovská 705/69, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

TONERMARKET s.r.o.
  • TONERMARKET s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Páleník
  • Telefon : +420 777 302 670
  • Adresa : TONERMARKET s.r.o...., Plumlovská 705/69, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

oboru

kopírek

vzdělání

nástup

obchodních

ohodnocení

platové

dobré

příležitostínabízíme

notebooků