PopisKO: Jana Haubeltová, osobně - Linaset, a.s. - Budišov n. B, v pracovní dny v době od 8:00 - 14:00hod., tel. 556 317 324, e-mail: haubeltova@linaset.cz
Základní vzdělání, nástup IHNED, práce na pracovní smlouvu v třísměnném pracovním režimu do 31.12.2019 a následné prodloužení na další kalendářní rok dle vývoje zakázek, možnost převedení do kmenového stavu společnosti Linaset, a.s.
Náplň práce: montážní práce - montáž a kompletování drobných výlisků, kontrola, balení.
Požadujeme: manuální zručnost, schopnost a možnost pracovat v třísměnném pracovním režimu (pondělí-pátek, víkendy volné) s následujícím střídáním směn: 3 týdny ranní, 1 týden odpolední, 1 týden noční, zodpovědný přístup k práci.
Výhody: stabilní práce v prosperující společnosti, veškeré příplatky plynoucí z třísměnného provozu za práci odpoledne a v noci. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPersonal fabric - agentura práce, a.s. - pracoviště Linaset, a.s., Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Personal fabric - agentura práce, a.s.
  • Kontakt : Jana Haubeltová
  • Telefon : +420 556 317 324
  • Adresa : Personal fabric - agentura práce, a.s. - pracoviště Linaset, a.s., Československé armády 362, 747 87 Budišov nad Budišovkou

Klíčová slova

práce

režimu

možnost

linaset

pracovním

pracovní

třísměnném

společnosti

týden

týdny