PopisMísto výkonu práce Pardubice
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: výroba krmných směsí pro hospodářská zvířata dle zadaných receptur a definovaných technologických postupů na výrobní lince řízené výpočetní technikou
Obor vzdělání: vyučení nebo maturita ve strojírenském oboru
Další požadavky: dobrá úroveň práce na PC, oprávnění na VZV či na HON výhodou, pečlivost, přesnost, loajalita, flexibilita
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
První kontakt emailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěDělnická 384, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Cerea, a.s.
  • Cerea, a.s.
  • Kontakt : Hana Novotná
  • Telefon : +420 725 594 796
  • E-mail : hana.novotna@cerea.cz
  • Adresa : Dělnická 384, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

práce

příspěvek

místo

přesnost

požadavky

dobrá

úroveň

oprávnění

vzv

hon