PopisMísto výkonu práce Pardubice - Dubina.
Nástup možný IHNED, dle dohody.
Náplň práce:
" Koordinace požadavků na přípravu nových vozů
" Kontrola vozidel před předáním zákazníkům
" Vyřizování administrativy spojené s prodejem vozidel
Požadavky :
" organizační schopnosti
" komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
" aktivní a pozitivní přístup
" minimálně SŠ
" výborná znalost práce na PC
" řidičský průkaz skupiny B (řízení vozů na denní bázi)
Nabízíme:
" zázemí stabilní společnosti
" zkušenosti největšího prodejce vozů ve východních Čechách
" čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí
" nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" zaměstnanecké výhody a benefity
" řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
" přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
" možnost profesního rozvoje
" přístup k novým technologiím a technickému vybavení
Zaměstnanecké výhody: - benefity - příspěvek na obědy, sportovní aktivity, vstupenky na koncerty, hokej, dostihy ZDARMA...

První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Autocentrum BARTH a.s.
  • Autocentrum BARTH a.s.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 464 645 128
  • E-mail : job@autocentrum.cz
  • Adresa : Hůrka 1798, Bílé Předměstí, 530 12 Pardubice 12

Klíčová slova

pozitivní

práce

vozů

výhody

místo

neurčitou quot zaměstnanecké

vstupenek

akcí

společných

benefity quot řadu