PopisPilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají sportovní a společenské akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!
Náplň práce: kompletní příprava pokrmů pro klienty golfového resortu a hotelu, příprava, kalkulace a sestavení jídelního lístku, denních menu, speciálních akcí, rautů a recepcí, objednávání surovin, zodpovědnost za stav skladu a zásob
Požadujeme: základní praxi na obdobné pozici, časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz), zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme: zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí, zázemí prosperující a atraktivní společnosti, práci v mladém kolektivu, výborné platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...), možnost ubytování přímo v resortu.
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČeská golfová asociace s.r.o., Hořehledy, Hořehledy 35, 335 61 Spálené Poříčí Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-04-29

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-04-30T01:58:18

Společnost

Česká golfová asociace s.r.o.
  • Česká golfová asociace s.r.o.
  • Kontakt : Martin Kopčák
  • Telefon : +420 775 012 892
  • E-mail : mkopcak@golf-horehledy.cz
  • Adresa : Česká golfová asociace s.r.o., Hořehledy, Hořehledy 35, 335 61 Spálené Poříčí

Klíčová slova

resortu

hořehledy

zodpovědnost

práci

příprava

flexibilitu

spolehlivost nabízímezajímavou

provoz

směnný

víkendech