PopisC04 z:4/6/2019 (HPP, DPP, DPČ)
Požadujeme:
- kladný vztah k lidem, schopnost pracovat v týmu
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- výhodou kurz pracovníka v sociálních službách (možno si dodělat i při zaměstnání - podmínka do 6 měsíců od nástupu)
Náplň práce:
- poskytování komplexní přímé obslužné péče, posilování životní aktivizace klientů, uspokojování jejich psychosociálních potřeb.

Nabízíme: letní a vánoční odměny, osobní ohodnocení, zvýhodněné stravování, pitný režim, vitamínový balíček 1x ročně.
Kontakt osobně, telefonicky, e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěMedela-péče o seniory o.p.s., Ostravice 855, 739 14 Ostravice Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Medela-péče o seniory, o.p.s.
  • Medela-péče o seniory, o.p.s.
  • Kontakt : Kateřina Valová
  • Telefon : +420 603 983 489
  • E-mail : katerina.valova@medela-ops.cz
  • Adresa : Medela-péče o seniory o.p.s., Ostravice 855, 739 14 Ostravice

Klíčová slova

c04z462019hpp

osobní

péče

posilování

životní

aktivizace

klientů

uspokojování

psychosociálních