PopisPožadujeme:vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu obor právo nebo zeměměřictví, znalost práce na PC (Word,Excel,Outlook), pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou, 5 týdnů dovolené, 5 dní sick days,pružná prac.doba
Náplň práce: rozhodování o návrzích na povolení vkladu, zamítnutí vkladu nebo výmaz práv k nemovitostem, jednání se státními orgány, obcemi, vlastníky a jinými oprávněnými při zápisu vlastnických a jiných věcných práv k nemovitostem, potvrzování uznání pravosti podpisu oprávněných osob na smlouvách předkládaných ke vkladu
Předpokládaných termín nástupu 1. července 2019, popř. dle dohody.
Strukturovaný profesní životopis s popisem dosavadní odborné praxe, motivační dopis, kopie dokladu o nevyšším dosaženém vzdělání, doklad o odborném zaměření zasílejte v elektronické podobě na adresu ku.projihockraj@cuzk.cz nebo v listinné podobě na adresu Mgr. Hana Mikulecká, Katastrální úřad pro Jihočeský kraj, personální oddělení, Lidická tř. 124/11, 370 86 České Budějovice Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKatastrální pracoviště České Budějovice, Lidická tř. 124/11, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně21480 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T15:08:34

Společnost

Katastrální úřad pro Jihočeský kraj
  • Katastrální úřad pro Jihočeský kraj
  • Kontakt : Hana Mikulecká
  • Telefon : +420 386 713 284
  • E-mail : hana.mikulecka@cuzk.cz
  • Adresa : Katastrální pracoviště České Budějovice, Lidická tř. 124/11, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

práv

vzdělání

vkladu

práce

podobě

pracovní

adresu

nemovitostem

požadujemevysokoškolské

odborné