PopisPracoviště: Michalská 1032/21, Slezská Ostrava
1. kontakt tel.: 605 249 129, e-mail: katerina.sorokinova@satjam.cz

Náplň práce:
- osobní a telefonická komunikace se zákazníky, tvorba kladečských plánů,
- tvorba cenových nabídek na základě projektové dokumentace, technické poradenství zákazníkům
- spolupráce s obchodními zástupci.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání stavebního směru
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- komunikační a organizační schopnosti na dobré úrovni
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- samostatnost, zodpovědnost, loajálnost
- znalost práce na PC - MS Office, Internet,

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti s dvacetiletou tradicí
- perspektivní a samostatnou práci
- odborné zaškolení a osobnostní rozvoj
- dobré finanční ohodnocení,
- odpovídající technické zázemí
- zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)

Hrubá mzda: 19 000 Kč, po zapracování možnost navýšení Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMichalská 1032/21, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

SATJAM, s. r. o.
  • SATJAM, s. r. o.
  • Kontakt : Kateřina Sorokinová
  • Telefon : +420 605 249 129
  • E-mail : katerina.sorokinova@satjam.cz
  • Adresa : Michalská 1032/21, Slezská Ostrava, 710 00 Ostrava 10

Klíčová slova

technické

dobré

tvorba

zavedené

práci

samostatnou

perspektivní

tradicí

dvacetiletou

společnosti