PopisMísto výkonu práce: Žižkova 722/67, Ústí nad Labem.
Náplň práce: příprava a zpracování nabídek, nákup zboží, prodej, fakturace, příjem a výdej zboží, komunikační a organizační schopnosti znalost práce na PC , rozvoz zboží.
Požadujeme: vyučení, znalost sortimentu železářství, spojovacího materiálu výhodou.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., stravenky po zkušební době v hodnotě 110,-Kč.
/den.
Kontakt: Základní informace o naší firmě: www.vrabecavrabec.cz
Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail r.konecny@vrabecavrabec.cz

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVRABEC a VRABEC s.r.o. - pracoviště ÚL, Žižkova 722/67, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

VRABEC a VRABEC s.r.o.
  • VRABEC a VRABEC s.r.o.
  • Kontakt : Radek Konečný
  • Telefon : +420 731 470 339
  • E-mail : r.konečný@vrabecavrabec.cz
  • Adresa : VRABEC a VRABEC s.r.o. - pracoviště ÚL, Žižkova 722/67, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

znalost

místo

době

spojovacího

materiálu

výhodou nabízíme

mzdu

stravenky

zkušební