PopisA11 z:4/6/2019
Pracovní doba 8 hod., 6 hod. a noční směna.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro vydání zdravotního průkazu
- spolehlivost, výpis z RT.
Náplň práce:
- výdej jídel v závodní jídelně.
Nabízíme:
- zdravotní volno, odměna za docházku, zvýhodněné stravování, po roce příspěvek na penzijní připojištění, dva dny volna navíc při vyčerpaní řádné dovolené, kartu Benefit Plus.
Kontakt telefonicky viz výše.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCompass Group Czech Republic s.r.o.- pracoviště Hyundai Nošovice, Nošovice 1 Mzda minimálně14740 Kč Nastoupit od2019-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Compass Group Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Paní Palusová
  • Telefon : +420 731 438 442(9:00-15:00hod.)
  • E-mail : Eva.huskova@compass-group.cz
  • Adresa : Compass Group Czech Republic s.r.o.- pracoviště Hyundai Nošovice, Nošovice 1

Klíčová slova

hod

zdravotní

a11z462019 pracovní

navíc

roce

příspěvek

penzijní

připojištění

dny

volna