PopisPROVOZNÍ - PRODAVAČ/-KA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ
HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
- místo výkonu práce: Čsl. armády 1831/3, Most a Brněnská 959, 434 01 Most
- komunikace s dodavateli a se zákazníky (prodej, vyřizování reklamací)
- monitoring skladu (objednávání, naskladňování zboží a doplňování zboží na regály)
POŽADUJEME:
- znalost vietnamského jazyka na úrovni B1 (jednání s dodavateli)
- fyzickou zdatnost, časovou flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
HLÁSIT SE: Cuong Pham Duy (Petr Pham) Bc., tel.: 776 628 128 volat POUZE každé pondělí od 10.00 do 12.00 hod, osobní schůzka lze sjednat telefonicky Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVan Kien Do-Most, Čsl. armády 1831/3, 434 01 Most 1 Mzda minimálně16280 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Van Kien Do
  • Van Kien Do
  • Kontakt : Pham Duy (Petr Pham) Cuong
  • Telefon : +420 776 628 128
  • Adresa : Van Kien Do-Most, Čsl. armády 1831/3, 434 01 Most 1

Klíčová slova

pham

zboží

cuong

úrovni

jednání

dodavateli

fyzickou

zdatnost

časovou

flexibilitu