PopisPracoviště: Opavská 798/4, Ostrava - Svinov
1. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete svůj životopis na rostislav.lipovy@autobond.cz

Společnost AUTOBOND GROUP a.s., která je autorizovaným dealerem značky Toyota, hledá pro rozšíření svého týmu vhodného uchazeče na pozici Technik servisu - přijímací.

Co vás čeká:
Stanete se součástí profesionálního týmu v servisních službách, kde Vaší rolí bude:
- příjem / výdej vozidel na servis
- kalkulace cen oprav
- každodenní komunikace se zákazníky
- komunikace s kolegy napříč společností

Nabízíme:
Zázemí silné, prosperující společnosti.
Práce v mladém kolektivu.
Práce s nejnovějšími technologiemi v automotive s odpovídajícím zaškolením.
Firemní benefity jako příspěvek na stravování, levný firemní tarif na volání, firemní akce,
slevu na firemní služby.
Odpovídající motivující mzdové ohodnocení.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (dopravní, strojní), případně vyučen automechanik
- řidičský průkaz skupiny B podmínkou
- znalost PC
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, samostatnost, důslednost, schopnost se rychle učit a
vstřebávat nové informace
- reference z předchozího zaměstnání výhodou

Výhodou bude, pokud budete umět
- praxe v příjmu oprav u značkového servisu
- praxe v oboru automotive
- vyučený automechanik
- kladný vztah k automobilům Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAUTOBOND GROUP a.s.;, Opavská 798/4, Svinov, 721 00 Ostrava 21 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

AUTOBOND GROUP a.s.
  • AUTOBOND GROUP a.s.
  • Kontakt : Rostislav Lipový
  • E-mail : rostislav.lipovy@autobond.cz
  • Adresa : AUTOBOND GROUP a.s.;, Opavská 798/4, Svinov, 721 00 Ostrava 21

Klíčová slova

firemní

automechanik

týmu

praxe

komunikace

pracoviště

min

skupiny

průkaz

řidičský