PopisKontakt předem na e-mail: Kadrycz7@baumax.cz
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník.

Pracovní náplň: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.
Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP, stravenky.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBauMax, Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-06-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • E-mail : kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BauMax, Rokycanská 1171/6, Lobzy, 312 00 Plzeň 12

Klíčová slova

zboží

kontakt

zodpovědnostnabízíme

vozíku

zkušenost

prací

skladu

výhodou

fyzickou

zdatnost