PopisPracovní doba: krátký/dlouhý týden, 12 hod směny 6:30 – 18:30 hodin

PROČ PRACOVAT PRO NÁS? NABÍZÍME…
- práci u významného dodavatele čerstvého ovoce a zeleniny
- dlouhodobou, stabilní a jistou práci s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
- zajímavé mzdové ohodnocení
- možnost získání dalších zkušeností
- bohatý systém zaměstnaneckých benefitů

JE TO PRÁCE PRO TOHO, KDO...
- je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví
- je trestně bezúhonný
- komu nevadí chladnější prostředí cca 15st.

CO BUDETE DĚLAT?
- připravovat zboží podle objednávek k expedici
- evidovat vychystané zboží
- zajišťovat pravidelnou inventuru

Oslovila Vás naše pracovní nabídka?

Pošlete nám svůj životopis na email: zamestnani@hortim.cz nebo volejte na tel. 725 791 362

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHortim-International spol.s.r.o,-Velkotržnice Lipence, Praha 5, K Radotínu 492, Lipence, 155 31 Praha 511 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně32000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T11:58:21

Společnost

Hortim-International, spol. s r.o.
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • Kontakt : Andrea Beránková
  • Telefon : +420 725 791 362
  • E-mail : zamestnani@hortim.cz
  • Adresa : Hortim-International spol.s.r.o,-Velkotržnice Lipence, Praha 5, K Radotínu 492, Lipence, 155 31 Praha 511

Klíčová slova

pracovní

práci

práce

stabilní

zeleniny

ovoce

zboží

zamestnanihortimcz

týmuwwwhortimczhortiminternational

významné