PopisNÁPLŇ PRÁCE:
• kompletní vedení personální agendy
• organizace a evidence vzdělávání (agenda zákonných školení, jazykové vzdělávání, odborná školení)
• zodpovědnost za agendu pracovně lékařské péče a služeb
• koordinace spolupráce s agenturami práce
• nábor nových zaměstnanců – vyhledávání, organizace výběrových řízení, vedení pohovorů s kandidáty
• zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci organizační struktury dle požadavků a vývoje organizace

POŽADUJEME:
• VŠ/SŠ humanitního nebo ekonomického zaměření
• zkušenosti s vedením kompletní personální agendy
• velmi dobrá znalost pracovně právní legislativy
• logické myšlení, iniciativní přístup, systematičnost, schopnost dotahovat věci do konce, diskrétnost
• pokročilá znalost a orientace v MS Excel, Word, PowerPoint
• znalost anglického jazyka výhodou

NABÍZÍME:
• zajímavou a pestrou práci v kolektivu bezva lidí
• možnost ovlivnit HR procesy a tím i celou společnost
• 25 dní dovolené
• příspěvek na stravování
• flexibilní pracovní dobu (s pevnou částí 8:00 - 13:00)
• nadtarifní odměňování
• firemní akce
• zaměstnanecké slevy na kulturu, mobilní tarify apod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUničovská 132/19, 784 01 Litovel Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T15:08:34

Společnost

PAPCEL, a.s.
  • PAPCEL, a.s.
  • Kontakt : Jana Nepožitková
  • Telefon : +420 585 152 134
  • E-mail : nepozitkova@papcel.cz
  • Adresa : Uničovská 132/19, 784 01 Litovel

Klíčová slova

znalost

pracovně

vedení

personální

vzdělávání

práci

pestrou

výhodounabízíme zajímavou

jazyka

anglického