PopisA11 z:4/6/2019
Pracovní poměr na dobu určitou, s následnou možností na dobu neurčitou.
Náplň práce:
- komunikace se zástupci Společenství vlastníků, technická správa bytových domů v rozsahu stanoveném vnitřními předpisy a zákony
- administrativní práce spojené se správou Společenství vlastníků, zastupování družstva na shromážděních vlastníků, případně organizace shromáždění a vyhotovování zápisů ze shromáždění vlastníků.
Požadujeme:
- vzdělání v oboru stavebnictví, dobrou komunikativnost.
Nabízíme:
- stravenky, 1 týden dovolené navíc.
Kontakt e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek, Frýdek-Místek Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku
  • Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku
  • Kontakt : Michal Kůstka
  • Telefon : +420 558 402 020
  • E-mail : mkustka@sbdfm.cz
  • Adresa : Stavební bytové družstvo ve Frýdku - Místku, pracoviště Frýdek-Místek, Frýdek-Místek

Klíčová slova

vlastníků

shromáždění

dobu

společenství

a11z462019 pracovní

oboru

shromážděních

případně

organizace

vyhotovování