PopisPracoviště: Na Střelnici č.p. 343/48, Olomouc.
Náplň práce:
- zpracování účetnictví a daňové evidence, včetně účetní závěrky, daňových přiznání a přehledů
- komplexní zpracování personalistiky a mzdové agendy
- jednání s klienty a poskytování účetního poradenství
- komunikace s orgány státní správy
Požadujeme:
- praxi v oboru
- znalost účetní, daňové a mzdové legislativy, zákoníku práce a souvisejících předpisů
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
- znalost účetního programu Pohoda/Pamica výhodou
Nabízíme:
- stálý pracovní poměr
- pružnou pracovní dobu
- nadstandardní ohodnocení, roční odměny, benefity
- odborná školení hrazená firmou
- příjemné pracovní prostředí
Životopisy zasílejte POUZE na e-mail mnozilova@vasesro.cz. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVaše SRO, s.r.o. - prac., Na střelnici 343/48, Lazce, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T15:08:34

Společnost

Vaše SRO, s.r.o.
  • Vaše SRO, s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Množilová
  • E-mail : mnozilova@vasesro.cz
  • Adresa : Vaše SRO, s.r.o. - prac., Na střelnici 343/48, Lazce, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

pracovní

účetního

daňové

mzdové

znalost

účetní

zpracování

práce

samostatnost

zodpovědnost