Popis
Požadujeme:
vzdělání - pedagogické s kvalifikací pro MŠ.
Dále požadujeme spolehlivost, pracovitost, práci v týmu, kladný vztah k dětem a trpělivost, ochotu podílet se na společných akcích.

Náplň práce:
výchovně vzdělávací činnosti s dětmi předškolního věku, překryvy kolegyní hrazené dotací - vycházky, odpočinek.

Vhodné pro čerstvé absolventy bez praxe.

Nabízíme:
příspěvek na stravování, zaměstnanecký balíček.

V případě zájmu posílejte strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu.
(vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru) Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMateřská škola Valentýnka Hřebeč, Školská 262, 273 45 Hřebeč Mzda minimálně27300 Kč Mzda maximálně31520 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno
  • Mateřská škola Valentýnka, okres Kladno
  • Kontakt : Lucie Kušková
  • Telefon : +420 312 253 391
  • E-mail : msvalentynka.hrebec@seznam.cz
  • Adresa : Mateřská škola Valentýnka Hřebeč, Školská 262, 273 45 Hřebeč

Klíčová slova

požadujeme vzdělání

zájmu

vycházky

odpočinekvhodné

čerstvé

absolventy

praxenabízíme příspěvek

stravování

zaměstnanecký

balíčekv