PopisNáplň práce: Úklid skladu a kanceláří.
Pečlivá práce vhodná pro ženy. Pracovní doba 6:30 - 15:00
Požadujeme: pečlivost, odpovědnost
" Do firmy nechodit, nevolat, zaslat profesní životopis s telefonickým kontaktem e-mailem na prace@kulich.cz (do předmětu zprávy uveďte "UKLÍZEČ(KA) SKLADŮ - OTROKOVICE").
V případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portále MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDr. Kulich Pharma, s.r.o. - Otrokovice, Letiště 1085, 765 02 Otrokovice 2 Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Dr. Kulich Pharma, s.r.o.
  • Dr. Kulich Pharma, s.r.o.
  • Kontakt : Mgr. Roman Paroubek
  • E-mail : prace@kulich.cz
  • Adresa : Dr. Kulich Pharma, s.r.o. - Otrokovice, Letiště 1085, 765 02 Otrokovice 2

Klíčová slova

práce

pracovní

kontaktovat

předmětu

uveďte

quotuklízečka

skladů

otrokovicequotv

případě

nebudeme