PopisPracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Náplň práce:
ostraha vrátnice/recepce včetně kontrolních pochůzek

Požadujeme:
spolehlivost; odpovědnost; trestní rejstřík bez záznamu; ostražitost, samostatnost a ochotu pracovat. Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou.

Nabízíme:
denní nebo noční směny; příspěvek za certifikát strážného a pravidelné odměny; možnost příspěvku na dojíždění.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: diol@diol.cz;
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 734 798 311 - paní Furmánková
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěDIOL družstvo - pracoviště, SDS Praha, s.r.o., Nádražní 551, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně89 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

DIOL družstvo
  • DIOL družstvo
  • Kontakt : Renata Furmánková
  • Telefon : +420 734 798 311
  • E-mail : diol@diol.cz
  • Adresa : DIOL družstvo - pracoviště, SDS Praha, s.r.o., Nádražní 551, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

pracovní

možnost

nikoliv

podmínkounabízíme denní

noční

směny

příspěvek

certifikát

strážného

pravidelné