PopisKontakt:tel.: 283 104 795, 777 409 484, e-mail: katerina.lipkova@cssz.cz
Hrubá měsíční mzda/plat: iod 17 750 Kč - 54 110 Kč dle započitatelné praxe
Požadavky:
Uživatelská znalost práce na PC a MS Office (Word, Excel, Outlook), trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem.

Náplň práce:
Náplň práce spočívá v registraci osob samostatně výdělečně činných do systému sociálního zabezpečení, ve zpracování Přehledů o příjmech a výdajích OSVČ, v činnostech spojených se vznikem, trváním a ukončením pojistného poměru OSVČ v nemocenském a důchodovém pojištění, ve spolupráci s orgány státní správy, v poskytování odborné pomoci OSVČ v oblasti nemocenského pojištění a důchodového pojištění.

Zaměs.výhody:
Stravenky v hodnotě 100 Kč, 25 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružná pracovní doba, dětská skupina v místě pracoviště. Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOSSZ - Trojská 1997/13a, Praha 8, Trojská 1997/13a, Libeň, 182 00 Praha 82 Mzda minimálně17750 Kč Mzda maximálně54110 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Česká správa sociálního zabezpečení
  • Česká správa sociálního zabezpečení
  • Kontakt : Kateřina Lipková
  • Telefon : +420 283 104 795,777 409 484
  • E-mail : katerina.lipkova@cssz.cz
  • Adresa : OSSZ - Trojská 1997/13a, Praha 8, Trojská 1997/13a, Libeň, 182 00 Praha 82

Klíčová slova

osvč

práce

dnů

pojištění

správy

státní

orgány

spolupráci

důchodovém

odborné