PopisPOŽADUJEME: vzdělání SŠ; samostatnost; komunikační dovednosti; slušné vystupování;
trpělivost; jazykové dovednosti: znalost angličtiny výhodou; praxe v podatelně výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování chodu podatelny; protokolování písemností a vedení jejich evidence; zadávání smluv do registru JU i celorepublikového;
prvotní evidence faktur; zástup za sekretářku děkanky
PRACOVNÍ ÚVAZEK: 100% úvazek, smlouva na dobu určitou, 2 roky, s možností prodloužení
NABÍZÍME: práci v příjemném prostředí; jednosměnný provoz;
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování; univerzitní školka
MZDA: dle mzdového předpisu JU 17 970,- Kč, možnost odměn
NÁSTUP: od 1. 8. 2019
Písemné přihlášky (životopis) přijímá elektronicky do 18. 6. 2019 personální oddělení Přírodovědecké fakulty.
E-mail: mfrancova00@prf.jcu.cz, tel.: 387 776 209
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5 Mzda minimálně17970 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 387 776 209
  • E-mail : mfrancova00@prf.jcu.cz
  • Adresa : Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích-Přírodovědecká fakulta JU, Branišovská 1760, České Budějovice 2, 370 05 České Budějovice 5

Klíčová slova

úvazek

dovednosti

evidence

požadujeme

dle

prodlouženínabízíme

práci

příjemném

prostředí

jednosměnný