PopisREFERENT/-KA VÝROBY
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: expedice výrobků, výroba prefabrikátů
- Požadujeme: vzdělání v oboru stavebnictví výhodou, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou, samostatnost, spolehlivost, loajalitu
- Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, týden volna navíc, stravenky, penzijní připojištění, životní pojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, kontaktní osoba: Kloz Martin, tel.: 495 846 109, 604 529 957, e-mail: martin.kloz@msilnice.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěM - SILNICE a.s. - pracoviště Hradec Králové, Resslova, Resslova 956/13, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-05T02:33:36

Společnost

M - SILNICE a.s.
  • M - SILNICE a.s.
  • Kontakt : Martin Kloz
  • Telefon : +420 495 846 109,604 529 957
  • E-mail : martin.kloz@msilnice.cz
  • Adresa : M - SILNICE a.s. - pracoviště Hradec Králové, Resslova, Resslova 956/13, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

výhodou

referentka

připojištění

společnosti

odpovídající

mzdové

ohodnocení

týden

volna

navíc