PopisPožadujeme:
- odpovídající vzdělání v oboru, příjemné vystupování, profesionalita a loajalita.
Náplň práce: prodej volněprodejných přípravků, příprava dle receptů, příjem zboží a práce se zákazníky.
Pracovní doba: jedna směna - pohyblivá v rozmezí otevírací doby lékarny.
Otevírací doba: po - pá 7:00 - 17:00 hod, so 7:30 - 11:30 hod.
Nabízíme: roční odměna až do výše měsíční mzdy, měsíční odměna až 13 000,-Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na životní a penzijní pojištění, motivační složka mzdy (měsíční a roční odměny).
První kontakt: Pharm.Dr. Lenka Třeštíková, email: trestikova@lekarenskyholding.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNádražní 1383, 399 01 Milevsko 1 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Aspasia s.r.o.
  • Aspasia s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Třeštíková
  • E-mail : trestikova@lekarenskyholding.cz
  • Adresa : Nádražní 1383, 399 01 Milevsko 1

Klíčová slova

měsíční

roční

odměna

mzdy

doba

práce

příspěvky

výše

000kč

týdnů