PopisNáplň práce: zatahování a dokompletace elektromotorů, zapojování vinutí elektromotorů, vkládání vinutí elektromotorů
Požadavky: SOU nebo SŠ vzdělání (technického směru výhodou), vztah k manuální práci, pečlivost, ochota pracovat v třísměnném provozu, flexibilita, praxe z výrobní společnosti výhodou
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příplatky za odpolední a noční směny, měsíční prémie ve výši 25 %, příspěvek na stravu, program Benefit Plus, společenské akce a mnoho dalších benefitů.
Pracovní doba: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00. Kontakt e-mailem, telefonicky.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSiemens s.r.o. . odštěpný závod Elektromotory Mohelnice, Nádražní 395/25, 789 85 Mohelnice Mzda minimálně23300 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Siemens s.r.o.
  • Siemens s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Hadrová
  • Telefon : +420 702 043 785
  • E-mail : veronika.hadrova@siemens.com
  • Adresa : Siemens s.r.o. . odštěpný závod Elektromotory Mohelnice, Nádražní 395/25, 789 85 Mohelnice

Klíčová slova

vinutí

elektromotorů

náplň

program

příplatky

odpolední

noční

směny

měsíční

prémie