PopisKontakt telefonicky nebo e-mailem petra.kapucianova@energomontaze.cz.
- SOU/SŠ elektro
- praxe výhodou, práce vhodná i pro absolventy
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, pečlivost, flexibilita
- náplň práce: montáž kabelových a vrchních vedení v elektroenergetice
- po zapracování možnost zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem např.: certifikace na práce pod napětím, průkaz obsluhy vysokozdvižné plošiny, získání ŘP sk. "C" atd.
- mzdové rozpětí od 35.000,- Kč - 50.000,- Kč dle zkušeností a dovedností
- nástup dle dohody.
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEnergomontáže Votroubek s.r.o. - pracoviště, Strojnická 1646, 516 01 Rychnov nad Kněžnou Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Energomontáže Votroubek s.r.o.
  • Energomontáže Votroubek s.r.o.
  • Kontakt : Petra Kapuciánová
  • Telefon : +420 773 794 137
  • E-mail : petra.kapucianova@energomontaze.cz
  • Adresa : Energomontáže Votroubek s.r.o. - pracoviště, Strojnická 1646, 516 01 Rychnov nad Kněžnou

Klíčová slova

práce

průkaz

dle

kontakt

hrazené

zaměstnavatelem

např

certifikace

napětím

obsluhy