PopisAgenturní zaměstnání
PRACOVIŠTĚ: NOVARES CZ Janovice s.r.o. - Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou
POŽADUJEME: manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž komponentů do interiérů aut
SMĚNNOST: třísměnný nebo nepřetržitý provoz
NABÍZÍME: v případě vlastní dopravy nabízíme příspěvek na dopravu
KONTAKT: nejdříve telefonický (8 - 15 hodin), kontaktní osoba se nenachází trvale na pracovišti
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěPerfect service invest s.r.o. - NOVARES, Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Perfect service invest s.r.o.
  • Perfect service invest s.r.o.
  • Kontakt : Jan Říha
  • Telefon : +420 602 644 332
  • E-mail : jan.riha@perfect-service.cz
  • Adresa : Perfect service invest s.r.o. - NOVARES, Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou

Klíčová slova

janovice

agenturní

provoz nabízíme

trvale

nenachází

osoba

kontaktní

hodin

telefonický

nejdříve