PopisAgenturní zaměstnání
PRACOVIŠTĚ: NOVARES CZ Janovice s.r.o., Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou
SMĚNNOST: třísměnný nebo nepřetržitý provoz
POŽADUJEME: manuální zručnost
NÁPLŇ PRÁCE: montáž komponentů do interiérů aut
NABÍZÍME: příspěvek na dopravu v případě vlastní dopravy
KONTAKT: nejdříve telefonický (8:00 - 16:00 hodin), kontaktní osoba se nenachází trvale na adrese pracoviště Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěCPS - NOVARES CZ Janovice, s.r.o., Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou Mzda minimálně14500 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

CPS - Communication & Publishing Services, s.r.o.
  • CPS - Communication & Publishing Services, s.r.o.
  • Kontakt : Jan Říha
  • Telefon : +420 602 644 332
  • E-mail : info@cps-sro.cz
  • Adresa : CPS - NOVARES CZ Janovice, s.r.o., Rozvojová zóna 555, 340 21 Janovice nad Úhlavou

Klíčová slova

janovice

agenturní

aut nabízíme

adrese

trvale

nenachází

osoba

kontaktní

hodin

telefonický