PopisMísto výkonu práce:
Na Radouči č.p. 1081
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: dps.stepankova@seznam.cz

Náplň práce:
- zabezpečování problematiky personální a mzdové agendy
- činnosti související se vznikem, změnami nebo ukončením pracovních poměrů (včetně zpracování příslušných evidencí, komunikace s úřady apod.)
- činnosti související se zúčtováním výplat (včetně zpracování nemocenských dávek, srážek, exekucí, RZD, ELDP apod.).

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou
- předchozí praxe na pozici mzdové účetní/personalista
- znalost pracovního práva, mzdové a daňové problematiky, problematiky soc. a zdrav. pojištění
- zkušenosti s odměňováním formou platu vítány
- pracovitost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- dobrá znalost práce s PC (word, excel, e-mail)
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práci na HPP
- pružná pracovní doba
- stabilní zázemí
- 5 týdnů dovolené + 2 dny sick days
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. platné od 1. 1. 2019
- nárůst mzdy po zkušební době
- příspěvek na stravování
- po zapracování prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- práci v přátelském kolektivu
- příjemné pracovní prostředí
- další vzdělávání a osobní rozvoj

Místo výkonu práce : Na Radouči 1081, Mladá Boleslav 293 01
Termín nástupu: dohodou
Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis do 30.6.2019.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPečovatelská služba města Mladá Boleslav, Na Radouči 1081, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1 Mzda minimálně17260 Kč Mzda maximálně23510 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

Pečovatelská služba města Mladá Boleslav
  • Pečovatelská služba města Mladá Boleslav
  • Kontakt : Kateřina Štěpánková
  • Telefon : +420 703 849 981,739 920 572
  • E-mail : dps.stepankova@seznam.cz
  • Adresa : Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, Na Radouči 1081, Mladá Boleslav II, 293 01 Mladá Boleslav 1

Klíčová slova

pracovní

boleslav

mzdové

problematiky

pracovního

včetně

zpracování

činnosti

související

výkonu