PopisPožadavky:: SŠ/VŠ vzdělání (technický obor výhodou), znalost práce na PC (MS Office), znalost AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni (denní komunikace v AJ), řidičský průkaz sk. B, komunikativní, systematický a samostatný typ člověka s dobrými vyjednávacími schopnostmi, vhodné i pro absolventy
výhodou: základní znalost obchodních praktik (objednávky, faktury...)
Náplň práce: zpracování nabídek pro zahraniční zákazníky, logistika dodávek, interní kontrola nových projektů, spolupráce s kolegy ze zahraničí, organizace nákupu
Nabízíme: práce na HPP, zázemí nadnárodní společnosti, stabilní zaměstnání v nově vybudovaném kancelářském komplexu s moderním designem, zaškolení, příjemný kolektiv, příspěvek na stravování příspěvek na docházku bez absence, příspěvek za odpracované roky a jiné benefity, nástup možný ihned
Nástupní mzda od 21 000,- Kč dle zkušeností + bonusy závislé na výsledcích
V případě zájmu zašlete životopis na email personalni@bbhcz.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěProstřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

BBH Tsuchiya s.r.o.
  • BBH Tsuchiya s.r.o.
  • Kontakt : Miluše Ševčíková
  • E-mail : personalni@bbhcz.com
  • Adresa : Prostřední 2807/7, České Budějovice 3, 370 04 České Budějovice 4

Klíčová slova

znalost

příspěvek

práce

komunikativní

kolektiv

zaškolenípříjemný

designem

moderním

komplexu

kancelářském