PopisNáplň práce: prodej a propagace výrobků - zaměření na svěřené segmenty trhu, vyhledávání nových odběratelů včetně zahraničí, monitorování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky, aktivní účast na veletrzích a výstavách, služební cesty.
Požadujeme: SŠ s maturitou nebo VŠ - technický směr výhodou, obchodní a technické předpoklady, komunikativnost, týmovost, znalost AJ na na úrovni B1 - B2, znalost dalšího jazyka výhodou, znalost dalšího jazyka výhodou, ŘP sk.B, ochota cestovat, vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání ve stabilní prosperující firmě, velmi dobré pracovní ohodnocení, prostor pro realizaci, firemní benefity, prémie, odměny, možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: novakova@sensit.cz.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěŠkolní 2610, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

SENSIT s.r.o.
  • SENSIT s.r.o.
  • Kontakt : Milena Nováková
  • E-mail : novakova@sensit.cz
  • Adresa : Školní 2610, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

znalost

výhodou

pracovní

jazyka

dalšího

neurčitou první

firmě

zasílejte

skb

ochota