PopisKONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce: operátor CNC stroje Hundegger K2i pro výrobu dřevěných konstrukčních prvků v třísměnném provozu.
Požadujeme: vyučení v oboru truhlář výhodou.
Pracovní doba: tří směnný provoz, 6.00 h - 14.00 h, 14.00 h - 22.00 h, 22.00 h - 6.00 h.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Ke konci roku mimořádná odměna.
Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky.
Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou.
Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěJarošovská 600, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

Kasalova pila, s.r.o.
  • Kasalova pila, s.r.o.
  • Kontakt : Jana Dočekalová
  • Telefon : +420 725 527 504
  • E-mail : jana.docekalova@kasalovapila.cz
  • Adresa : Jarošovská 600, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Klíčová slova

kontakt

jídelně

možností

prodloužení ke

konci

roku

mimořádná

odměna příspěvek

stravování

vlastní