PopisSEŘIZOVAČ/-KA - PŘÍPRAVÁŘ/-KA
NÁPLŇ PRÁCE:
- příprava materiálu, spolupráce se seřizovačem a operátory vstřikovny, základní čištění forem, dodržování a optimalizace zadaných standardů kvality
POŽADUJEME:
- min. výúční list technického směru
- výhodou zkušenosti na obdobné pozici
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- manuální zručnost, ochota pracovat ve třísměnném provoze
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, firemní akce, měsíční bonus, příplatky za směnnost, bonus za audit, 13.mzda,, čisté pracovní prostředí, stabilní zaměstnavatel
HLÁSIT SE: Čadek Martin, tel.: 476 014 003, e-mail: personal-most@ros.cz, osobně pouze po předchozí telefonické domluvě Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěV Luhu 3338, 434 01 Most 1 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Ros Czech s.r.o.
  • Ros Czech s.r.o.
  • Kontakt : Martin Čadek
  • Telefon : +420 476 014 003
  • E-mail : personal-most@ros.cz
  • Adresa : V Luhu 3338, 434 01 Most 1

Klíčová slova

bonus

seřizovačka

audit

ochota

pracovat

třísměnném

provoze zaměstnanecké

výhodystravenky

firemní

akce