Popistechnický pracovník - energetik Vazební věznice Praha-Pankrác - platové rozpětí dle zápočtu praxe 25610 Kč - 34800 Kč. 25dnů dovolené + 5 dnů dodatková dovolená +5 dnů indispozičního volna. Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, platné osvědčení o úspěšně vykonané zkoušce podle vyhlášky ČUBP a ČBU č. 50/1978 Sb. §§ 6 a 8, o odborné způsobilosti v elektrotechnice - podmínkou.Základní znalost MS Excel a MS Word
Náplň práce: - řízení provozu plynové kotelny včetně souvisejících zařízení a topného systému, - odpovědnost za veškeré rozvody elektřiny, elektrická zařízení a hromosvody v areálu, - řízení provozu vybraných technických zařízení, kterými jsou: středotlaké plynové kotle, elektro do 1 000 V a záložní zdroj DA, - sestavování plánů a zajišťování prohlídek, revizí a zkoušek vybraných technických zařízení, - zajišťování oprav, údržby a revizí hromosvodů a elektrických zařízení včetně přístrojů, spotřebičů a ručního nářadí, - projednání smluvních vztahů s dodavateli veškerých energií, - vedení příslušných agend v souvislosti s čerpáním finančních prostředků, - vedení potřebné technické a provozní dokumentace svěřených zařízení.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVězeňská služba České republiky - 003 - VAZEBNÍ VĚZNICE, Soudní 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně25610 Kč Mzda maximálně34800 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T15:05:54

Společnost

Vězeňská služba České republiky
  • Vězeňská služba České republiky
  • Kontakt : Šandová
  • Telefon : +420 261 032 106,724 168 391
  • E-mail : vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz
  • Adresa : Vězeňská služba České republiky - 003 - VAZEBNÍ VĚZNICE, Soudní 988/1, Nusle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

zařízení

vybraných

revizí

zajišťování

technických

dnů

řízení

včetně

elektro

rozvody