PopisPozice: administrátor/ka pošt
Náplň práce:
- rádi komunikujete s lidmi a profesionální klientský přístup je Vám vlastní a přirozený
- preferujete změnu místa pracoviště (zástup za absence pracovníků pošt v okolí Českého Krumlova)
- řešíte náročné situace vždy s klidem a optimistickým přístupem
- máte obchodního ducha a dovedete s úsměvem klientům nabízet služby a produkty
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- orientaci na výkon, která směřuje k vytyčeným cílům
- vlastnosti, které klienta staví na první místo (např. proaktivitu, umění komunikace a prezentace, časovou flexibilitu)
- spolehlivost, pečlivost a odolnost vůči stresu
- a samozřejmě drobnosti - řidičský průkaz sk. B a běžnou znalost práce s PC
Proč pracovat právě u nás?
- naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat
- za odvedenou práci Vás odměníme motivující mzdou
- pracovní úvazek 37,5 hodin týdně
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
- po roce smlouva na dobu neurčitou
Nástup od července 2019 na dobu určitou na jeden rok, poté na dobu neurčitou.
Mzda: 20 000,- Kč až 24 000,- Kč
Kontakt:Procházková Romana Ing., tel.: 954 401 416, e-mail: prochazkova.romana@cpost.cz
Místo výkonu práce:ČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka č.p. 179,
Příbram I
Minimální vzděláníÚSV SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka 179, Příbram I, 261 01 Příbram 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

ČESKÁ POŠTA, státní podnik
  • ČESKÁ POŠTA, státní podnik
  • Kontakt : Romana Procházková
  • Telefon : +420 954 401 416
  • E-mail : prochazkova.romana@cpost.cz
  • Adresa : ČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka 179, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Klíčová slova

dobu

práci

pozice

odměníme

benefity

zaměstnanecké

dovolené

týdnů

týdně

hodin