PopisMísto výkonu práce: Technické pružiny Scherdel s.r.o., Vysočany 54, 348 02 Bor.
Smlouva na 1 rok, poté možnost na dobu neurčitou.
NÁPLŇ PRÁCE:
o Denní úklid kancelářských prostor a socialního zázemí výrobních hal dle hygienických plánů (vč. pravidelného mytí zasklených ploch + práce v malých výškách - schůdky)
o Zodpovědnost za permanentní udržování čistoty
o Evidence stavu úklidových prostředků a jeho průběžné doplňování
o Po úspěšném zapracování možnost vedení malého kolektivu (do 5 zaměstnanců)

OČEKÁVÁME:
o Manuální zručnost
o Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu (odpolední směna každý 3. týden)
o Předchozí prokazatelnou zkušenost s profesionálním úklidem
o Schopnost vést a pozitivně působit na malý kolektiv
o Ochotu nést odpovědnost
o Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, proaktivitu, cílevědomost
o Příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace
o Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci

NABÍZÍME:
o uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let
o možnost profesního růstu
o závodní stravování
o příspěvek na dopravu
o vánoční a věrnostní prémie
o po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěVysočany 54, 348 02 Bor u Tachova Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-06-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslava Melgerová
  • Telefon : +420 374 702 199
  • E-mail : jaroslava.melgerova@tps.scherdel.com
  • Adresa : Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova

Klíčová slova

možnost

ochotu

práce

scherdel

dobu

schopnost

místo

kolektiv o

příjemné

cílevědomost o