PopisBaumax - firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým přístupem. Staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici pokladní.
Náplň práce: práce s pokladnou, kontrola stavu pokladny, informování a komunikace se zákazníky. Požadujeme: výuční list, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, praxe výhodou, výpis z rejstříku trestů. Vhodné pro OZP.
Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.

Místo výkonu práce Pardubice.
Nátup možný IHNED.
Místo je vhodné pro OZP a absolventy.
První kontakt e-mailem. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBM ČESKO s.r.o. - bauMax Pardubice, Poděbradská 295, Trnová, 530 09 Pardubice 9 Mzda minimálně17300 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

BM ČESKO s.r.o.
  • BM ČESKO s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Plačková
  • Telefon : +420 267 289 176
  • E-mail : kadrycz7@baumax.cz
  • Adresa : BM ČESKO s.r.o. - bauMax Pardubice, Poděbradská 295, Trnová, 530 09 Pardubice 9

Klíčová slova

práce

vhodné

baumax

mzdové

praxe

výhodou

výpis

rejstříku

trestů