PopisCIZ
pracovní náplň: práce při ošetřování a údržbě přirozených a vysazených lesů (sázení a ochrana stromků, ožínání), při těžbě dřeva
pracovní doba: obvykle 7-15.30 hod, jinak dle dohody
místo výkonu práce: lesy Jihočeského a možnost vyslání do Západočeského kraje.
požadujeme: fyzickou zdatnost, zručnost, samostatnost; praxe v oboru výhodou
Kontakt: pí. Lenka Hejtmánková - tel. 382 273 229, e-mail: hejtmankova@piseckalesni.cz

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště1. písecká lesní a dřevařská, a.s. - provozovna, Brloh 56, Drhovle, 397 01 Písek 1 Mzda minimálně14740 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
  • 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
  • Kontakt : Lenka Hejtmánková
  • Telefon : +420 382 273 229
  • E-mail : hejtmankova@piseckalesni.cz
  • Adresa : 1. písecká lesní a dřevařská, a.s. - provozovna, Brloh 56, Drhovle, 397 01 Písek 1

Klíčová slova

práce

ciz pracovní

zručnost

možnost

vyslání

západočeského

kraje požadujeme

fyzickou

zdatnost

samostatnost