PopisPOMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
- Místo výkonu práce: Československé armády č.p. 300/22, 500 03 Hradec Králové 3
- DPP, nástup možný ihned
- Požadujeme: čistotu, slušnost
- Náplň práce: mytí nádobí, škrabání uzeleni aj., pomocná síla ke kuchaři
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, příp. osobně, kontaktní osoba: Rosa Jaroslav, tel.: 704 026 889, e-mail: Rosajaroslav@seznam.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJachta HK s.r.o. - Restaurace v Hradci Králové, Československé armády 300/22, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně90 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

Jachta HK s.r.o.
  • Jachta HK s.r.o.
  • Kontakt : Jaroslav Rosa
  • Telefon : +420 704 026 889
  • E-mail : Rosajaroslav@seznam.cz
  • Adresa : Jachta HK s.r.o. - Restaurace v Hradci Králové, Československé armády 300/22, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

pomocná

síla

práce

uzeleni

kuchaři

případě

zájmu

kontaktujte

emailem

příp