PopisPRACOVNÍK, PRACOVNICE REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ
- Místo výkonu práce: Na Brně č.p. 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.7.2019
- Náplň práce: zpracování reklamací (odstoupení od kupní smlouvy), kontrola vráceného zboží a zaznačení do inf. systému, komunikace se zákazníky, obsluha výdejního místa
- Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, týmovou spolupráci, bezúhonnost, znalost reklamačních procesů výhodou
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příjemné pracovní prostředí, zaměstnanecké slevy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (8 - 16 hod), kontaktní osoba: Bělová Dagmar, tel.: 736 514 616, e-mail: dagmar.belova@4home.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz Pracoviště4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

4home, a.s.
  • 4home, a.s.
  • Kontakt : Dagmar Bělová
  • Telefon : +420 736 514 616
  • E-mail : dagmar.belova@4home.cz
  • Adresa : 4home, a.s. zásilkový obchod, Hradec Králové, Na Brně 2065, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Klíčová slova

práce

králové

pracovník

pracovní

spolehlivost

týmovou

spolupráci

bezúhonnost

znalost

reklamačních