PopisPracovní poměr na dobu určitou. Dvousměnný provoz. Střídavě práce o sobotách a nedělích.

Náplň práce: práce na pokladně a samoobslužném úseku, vyrovnávání zboží.

Požadavky: praxe v oboru výhodou.

Zaměstnanecké výhody: po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši 45 Kč na den, nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity.

Kontakt: paní Věra Fajtová, tel.: 724 994 764, email: instruktori@konzumuo.cz (pro zaslání životopisu). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěKONZUM, obchodní družstvo - ČERVENÝ KOSTELEC, 5. května 2, 549 41 Červený Kostelec Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
  • KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí
  • Kontakt : Věra Fajtlová
  • Telefon : +420 724 994 764
  • E-mail : instruktori@konzumuo.cz
  • Adresa : KONZUM, obchodní družstvo - ČERVENÝ KOSTELEC, 5. května 2, 549 41 Červený Kostelec

Klíčová slova

práce

příspěvek

pracovní

dle

pracovním

životním

výročí

dětský

tábor

poskytnutí