PopisPracoviště: Vratimovská 624/11, Ostrava - Kunčičky
1. kontakt e-mailem: filip.dombrovsky@smsfinance.cz

Náplň práce: Vedení obchodních jednání. Příprava cenových nabídek a kalkulací pro klienty. Komunikace s obchodními partnery. Administrativa spojená s přípravou smluv. Vedení a rozvoj týmu, dohled na jeho fungování.
Aktivní účast na poradách a školeních. Práce s interním systémem společnosti.

Požadavky: Zkušenosti s vedením týmu lidí. Středoškolské vzdělání s maturitou. Komunikační a obchodní dovednosti.
Pozitivní přístup a zájem o profesní růst. Dobrá znalost MS Office. Řidičský průkaz skupiny B. Trestní bezúhonnost.

Nabízíme: Zajímavé mzdové ohodnocení (40 000 - 60 000 Kč). Příjemné pracovní prostředí. Příležitost rozvinout své schopnosti díky kvalitnímu systému zaškolení. Flexibilní začátek a konec pracovní doby. Vlastní organizace náplně práce. Benefity.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěFilip Dombrovský - Ostrava-Kunčičky, Vratimovská 624/11, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně40000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

Filip Dombrovský
  • Filip Dombrovský
  • Kontakt : Filip Dombrovský
  • E-mail : filip.dombrovsky@smsfinance.cz
  • Adresa : Filip Dombrovský - Ostrava-Kunčičky, Vratimovská 624/11, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

práce

pracovní

týmu

vedení

řidičský

zajímavé

bezúhonnostnabízíme

trestní

skupiny

průkaz