PopisAKTUALIZACE 21.2.2019 !!!
První kontakt telefonický, písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- vyýčen v oboru, vhodné i pro absolventy
- vzdělání a praxe v oboru výhodou
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o gastronomii

Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu kuchyně, příprava pokrmů dietního a výběrového stravování, zodpovědnost za výdej a kvalitu pokrmů, přejímka zásob a zpracování surovin, obsluha kuchyňských technologií, spolupráce s ostatními členy týmu.

Zaměstnavatel nabízí:
- zajímavou odbornou práci v krásném prostředí, zaměstnanecké benefity (poukazy, pobyty, stravování...), další profesní vzdělávání, prémie v závislosti na výkonu
- 5 týdnů dovolené, možnost firemního ubytování

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na tel. čísle: 584 491 127, 606 753 155
- zasláním písemné nabídky na e-mail: personalni@priessnitz.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěPriessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-01-07

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-22T01:55:43

Společnost

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
  • Priessnitzovy léčebné lázně a.s.
  • Kontakt : Radka Vokálová
  • Telefon : +420 584 491 127
  • Adresa : Priessnitzovy léčebné lázně a. s., Priessnitzova 299/12, 790 01 Jeseník 1

Klíčová slova

stravování

zodpovědnost

pokrmů

oboru

aktualizace

pobyty

poukazy

benefity

zaměstnanecké

prostředí