Popis5.6.2019/praxe na VZV a práce ve skladu, zkušenost se systémem skladového hospodářství výhodou.
Náplň práce: vychystávání materiálu ze skladu dle plánu a výrobních zakázek, zásobování materiálem a přepravními obaly svěřený úsek (jednotlivá pracoviště, příruční regály apod.). Převoz materiálu na následující operace, odvozy hotových výrobků zpět do skladu. Provádění elektronických převodů materiálu pomocí přidělených čtecích zařízení. Udržování pořádku na svěřeném úseku.
Vyžadujeme čistý rejstřík trestů. Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu (ochotu práce na 3 směny). Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěHavlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

NORMA Czech, s.r.o.
  • NORMA Czech, s.r.o.
  • Kontakt : Veronika Knápková
  • Telefon : +420 519 440 344,733 175 705
  • E-mail : kariera.cz@normagroup.com
  • Adresa : Havlíčkova 540/28, 693 01 Hustopeče u Brna

Klíčová slova

práce

skladu

materiálu

562019praxe

svěřeném

výrobků

provádění

elektronických

převodů

pomocí