PopisNáplň práce:
- zajišťovat činnosti spojené s optimalizací skladovacích procesů a expedicí výrobků
- přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
- ukládání, kontrola a skladování zboží
- balení, paletizace a příprava zboží pro expedici
- odbavování kusových a vozových zásilek
- manipulační práce
- zaskladňování výroby
- vedení příslušné evidence a dokumentace skladu zpracovává výrobní dokumentaci

Požadavky:
- středoškolské vzdělání
- dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)
- znalost NJ nebo AJ výhodou
- praxe s řízením VZV

Poskytujeme:
- zajímavé platové ohodnocení
- zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
- výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
- výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
- společenské akce - rodinný den, vánoční večírek
- firemní chata v Orlických horách
- motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt: e-mailem. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPrůmyslová 1158, 391 02 Sezimovo Ústí 2 Mzda minimálně20900 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-10-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

ACO Industries Tábor s.r.o.
  • ACO Industries Tábor s.r.o.
  • Kontakt : Gabriela Procházková
  • E-mail : gprochazkova@aco.cz
  • Adresa : Průmyslová 1158, 391 02 Sezimovo Ústí 2

Klíčová slova

kontrola

práce

znalost

zboží

zboží

týdnů

rámci

volaní

nabídka

výhodná