PopisNejvyšší správní soud hledá kandidáta/kandidátku na pracovní pozici
Informatik - technický správce informačního systému NSS
Požadavky:
" ideálně bakalářské vzdělání technického směru se zaměřením na informatiku a slaboproudou elektrotechniku;
" analytické a systémové myšlení, bezúhonnost;
" znalost angličtiny minimálně na úrovní čtení manuálů;
" výborná znalost práce na PC - MS Office (makra, kontingenční tabulky);
" znalost operačních systémů Microsoft (MS Win 7, 8 a 10, MS Win Server), MS Active Directory, MS Exchange, MS GPO, MS WDS, MS WSUS a další;
" znalost databází - zejména MS SQL (syntaxe příkazů, skripty, zálohování a obnova SITE); prokazatelné zkušenosti s jejich správou
" znalost prostředí MS SharePoint
" znalost programovacích nebo skriptovacích jazyků, internetových technologií (php, html);
" základní znalost technologie počítačových sítí LAN (WAN), zkušenosti s jejich konfigurací výhodou;
Náplň práce:
" technická správa informačního systému NSS, Portálu NSS a Extranetu NSS včetně jejich databází a publikací dat na www.nssoud.cz; spolupráce s aplikačním správcem a zhotovitelem informačního systému NSS;
" komplexní správa MS SQL Serverů a MS SharePoint Serverů; spolupráce s Informatikem - správcem sítí
" podíl na zajištění provozu, správy a údržby ostatních informačních a komunikačních systémů, programového vybavení a informačních služeb NSS, včetně jejich aktualizace;
" instalace uživatelských programů včetně jejich konfigurace, servisu pro uživatele a odstraňování běžných závad výpočetní techniky;
" podíl na implementaci Politiky bezpečnosti informací v ICT resortu spravedlnosti v prostředí NSS;
" vedení operativně-technické evidence hardwarového majetku, skladu nepřiřazené výpočetní, kancelářské a komunikační techniky a programového vybavení;
Nabízíme:
" Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí
" Moderní technické zázemí
" Benefity (5týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba, příspěvky)
" Termín nástupu ihned nebo po dohodě. Možný kratší úvazek.
Jedná se o pracovní poměr s výkonem práce v sídle Nejvyššího správního soudu na Moravském nám. 6, Brno.
Pracovní poměr se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce. Platové ohodnocení se řídí nařízením č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. Platové zařazení pracovní pozice - 10. platová třída. Osobní příplatek dohodou.
Strukturovaný životopis s motivačním dopisem v českém jazyce zasílejte na adresu: prace@nssoud.cz
Nejvyšší správní soud si vyhrazuje právo zkrátit nebo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. U výběrového řízení budou testovány dovednosti uchazečů.
Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou pouze uchazeči, kteří splňují výše uvedené kvalifikační požadavky na danou pozici.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMoravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Nejvyšší správní soud
  • Nejvyšší správní soud
  • Kontakt : Jana Mgr. Humplíková
  • E-mail : prace@nssoud.cz
  • Adresa : Moravské náměstí 611/6, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

pracovní

nss

práce

systému

informačního

včetně

serverů

řídí

systémů

win