PopisPrvní kontakt e-mailem
Náplň práce: Spolupráce na řešení odborných úkolů, zejména:
" na úseku územního plánování;
" při plnění vybraných opatření Politiky architektury a stavební kultury ČR k naplnění strategických cílů dokumentů;
" spolupráce při zpracování podkladů k celostátním politikám a koncepcím rozvoje a podpoře územního rozvoje;
" na úseku rozvoje sídel vč. jejich architektonických hodnot;
" Principy a pravidla územního plánování;
" na Geoportálu ČR;
" tvorba GIS (ARC Map);
" sledování právních předpisů, odborných informací, odborných akcí za výše uvedenou problematiku.
Požadujeme:
" ukončené VŠ vzdělání v oboru architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj;
" znalost stavební legislativy, zejména zákona č. 183/2006 Sb. (stavební zákon) a souvisejících předpisů;
" dobrá znalost MS Office (zejména Excel, Word);
" komunikační dovednosti;
" samostatnost, systematičnost a odpovědný přístup k práci;
" trestní bezúhonnost.
Výhodou:
" praxe v oboru - architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj alespoň 3 roky;
" zkušenosti s týmovou prací;
" běžná znalost anglického jazyka;
" řidičský průkaz skupiny B.
Vhodné pro: uchazeče s praxí, absolventa oboru architektura/územní plánování/urbanismus/regionální rozvoj.
Poznámka:
Pro výkon činnosti není třeba skládat zkoušku odborné způsobilosti. ÚÚR si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení. V případě nesplnění kvalifikačních požadavků, bude zájemce z výběrového řízení vyloučen.
Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě - Příloha 1 - platová třída 12 - více na www.uur.cz.

místo výkonu práce - Brno, flexibilní pracovní dobu, příjemný pracovní kolektiv, 5 týdnů dovolené/rok, 4 dny indispozičního volna ročně, příspěvek na stravování v podobě stravenek; příspěvek na rekreaci; možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje (např. účast na odborných konferencích a seminářích),

Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJakubské náměstí 644/3, Brno-město, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně22470 Kč Mzda maximálně33780 Kč Nastoupit od2019-06-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Ústav územního rozvoje
  • Ústav územního rozvoje
  • Kontakt : Silvie Juránková
  • E-mail : sekretariat@uur.cz
  • Adresa : Jakubské náměstí 644/3, Brno-město, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

odborných

plánováníurbanismusregionální

architekturaúzemní

rozvoje

stavební

územního

oboru

výběrového

příspěvek

pracovní