PopisPracovní náplň:
Kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti
Zpracování výkazů výměr dle PD
Zpracování cenových nabídek pro investora
Komunikace a jednání se subdodavateli

Požadujeme:
Alespoň středoškolské vzdělání stavebního zaměření, obor pozemní stavby
Orientace v projektové dokumentaci
Uživatelská znalost programu AUTOCAD
Uživatelská znalost rozpočtářských programů (ideálně KROS)

Nabízíme:
Zaměstnání v rámci stabilní a ekonomicky silné Skupiny Carbounion
Odpovídající finanční ohodnocení 22 000 - 30 000 Kč dle zkušeností, výkonnostní odměny
Nadstandardní zaměstnanecké výhody
5 týdnů dovolené
Příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
Příspěvky na stravování
Mobilní telefon
notebook
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
V případě Vašeho zájmu či dotazů ohledně možností zaměstnání zasílejte Vaše podněty na níže uvedený kontakt.

Kontakt:
Písemná komunikace:
Union Grid, s.r.o.
K rukám personalistky Ing. Jana Havelková
Václavské náměstí 846/1
Praha 1
110 00

Elektronická komunikace:
j.havelkova@carbounion.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNeurčeno PracovištěUnion Grid s.r.o. - Čechova, Čechova 727, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-07T01:57:22

Společnost

Union Grid s.r.o.
  • Union Grid s.r.o.
  • Kontakt : Jana Havelková
  • E-mail : j.havelkova@carbounion.cz
  • Adresa : Union Grid s.r.o. - Čechova, Čechova 727, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Klíčová slova

projektové

dle

znalost

pracovní

profesního

ohledně

dotazů

zájmu

vašeho

případě