PopisDélka pracovního vztahu: na dobu určitou 1 rok,po roce možnost prodloužení

Požadované vzdělání: stř. škola chemická nebo potravinářská (maturita)

Pracovní náplň:
- provádění odběru vzorků vod (odpadní, pitné, povrchové, apod.)
- provádění odběru pevných vzorků (odpady, kaly, apod.)
- měření vybraných ukazatelů v terénu
- plánování vzorkování, zhotovení protokolů o odběrech vzorků
- jednání se zákazníky
- administrativa, konzultace

Očekáváme: - řidičský průkaz sk. B
- znalost práce na PC
- praxe v oboru, případně znalost systému LIMS výhodou
- samostatnost, komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu
- zdravotní způsobilost, potřebnou fyzickou zdatnost, organizační schopnosti, příjemné vystupování

Nabízíme: - plný úvazek
- platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
- 5 týdnů dovolené
- 3 dny zdravotního volna
- stravenky

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZdravotní ústav se sídlem v Ostravě, pracoviště Brno, Gorkého 56/6, Veveří, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně17640 Kč Mzda maximálně28750 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T15:05:54

Společnost

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
  • Kontakt : Jana Komínková
  • Telefon : +420 734 185 040
  • E-mail : jana.kominkova@zuova.cz
  • Adresa : Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, pracoviště Brno, Gorkého 56/6, Veveří, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

vzorků

apod

dle

praxe

znalost

odběru

vzdělání

provádění

zdatnost

fyzickou