PopisMísto výkonu práce:
Tesařská č.p. 790
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: info@msvobore.cz

Náplň práce:
- přímá pedagogická činnost ve školce - podpora nezávislosti dětí, respekt k individuálnímu vývoji každého dítěte
- vedení hudebních/výtvarných nebo sportovních aktivit
- podpora dalších učitelů při práci dětí s Montessori pomůckami
- nepedagogická činnost - příprava vhodného prostředí a pomůcek
- komunikace s rodiči dětí

Požadavky:
- vyrovnaná osobnost se schopností improvizace, pozitivní přístup k dětem, práci a životu
- přirozená láska k dětem
- předchozí praxe s předškolními dětmi
- zájem o Montessori pedagogiku
- umění nadchnout děti
- odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci s dětmi v mateřské škole (případně ochota udělat si kurz chůvy)

První předvýběr uchazečů provedeme na základě motivačního dopisu (proč byste chtěli pracovat právě v naší školce). Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosíme o zaslání životopisu na adresu: info@msvobore.cz .
Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěOtevřená mysl, o.p.s. - pracoviště Kosmonosy, Tesařská 790, 293 06 Kosmonosy Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-05

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-06-06T02:48:59

Společnost

Otevřená mysl, o.p.s.
  • Otevřená mysl, o.p.s.
  • Kontakt : Hana Janečková
  • Telefon : +420 777 725 901
  • E-mail : info@msvobore.cz
  • Adresa : Otevřená mysl, o.p.s. - pracoviště Kosmonosy, Tesařská 790, 293 06 Kosmonosy

Klíčová slova

práci

montessori

pedagogická

dětí

školce

činnost

podpora

umění

kvalifikace

udělat